Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki budowlane Książenice - Ogłoszenia sprzedaży działek

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

430 000 zł3 404 m² 126,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy zaszczyt zaprezentować niepowtarzalną okazję inwestycyjną - doskonale ukształtowaną, prostokątną działkę w spokojnej lokalizacji Książenic. To idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

623 000 zł1 466 m² 424,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Książenice, w spokojnej i rozwijającej się okolicy z nową zabudową jednorodzinną w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

532 500 zł1 500 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Książenicach gmina Grodzisk Mazowiecki! Działki na granicy miejscowości Książenice i Owczarnia. W okolice domy wolnostojące, lasy, ścieżki rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł3 800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Książenice dwie piękne działki budowlano-leśne każda o powierzchni 3800m2 - na sprzedaż. Działka budowlano - leśna o powierzchni 3800m2 i wymiarach 69x55. Położona w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł22 393 m² 125,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Książenice piękna działka, w doskonałej lokalizacji, o powierzchni 22393 m2 - na sprzedaż. Działka o powierzchni 22.393 m2 z naturalnym stawem /ok.9000m2/. Dojazd do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Książenice,mazowieckie

519 000 zł1 013 m² 512,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Książenice o powierzchni ok. 1000 m i wymiarach około 33 32 m. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Książenice,mazowieckie

640 000 zł1 470 m² 435,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok. 1500 m, położoną w Książenicach. Nieruchomość ma kształt zbliżony do kwadratu, co zapewnia duże możliwości wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Książenice

Książenice,mazowieckie

845 000 zł4 388 m² 192,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja- książenice Zadrzewiona działka w spokojnej, zielonej i cichej okolicy; wokół zabudowa jednorodzinna. Świetnie skomunikowana. Parametry działki: powierzchnia: 4388 m2 Wymiary: 23m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Książenice

Książenice,mazowieckie

790 000 zł2 100 m² 376,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana na granicy Owczarni i Książenic Oferuję pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni ok. 2100 m2, zlokalizowaną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Książenice

Książenice,mazowieckie

700 000 zł2 172 m² 322,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2172 m Książenice | Prestiżowa okolica | mpzp Spokojna przestrzeń do życia w otoczeniu zieleni blisko miasta Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, al. Akacjowa

Książenice,mazowieckie

640 000 zł1 470 m² 435,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Książenicach o powierzchni niespełna 1500 m. Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu, co daje duże możliwości wygodnego zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jarzynowa

Książenice,mazowieckie

690 000 zł3 450 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w Książenicach, w okolicy ul. Jarzynowej, na końcu ślepej uliczki. Kształt nieregularny. Prąd i gaz na działce, wodociąg w odległości około 100 m. Wydane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Książenice

Książenice,mazowieckie

1 700 000 zł6 500 m² 261,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka leśno-budowlana na sprzedaż 6 500 m Książenice Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 6 500 m, położona w malowniczej i spokojnej części Książenic (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mazowiecka

Książenice,mazowieckie

1 580 000 zł4 635 m² 340,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Książenice. Do sprzedaży duża 4630m2działka zlokalizowana W książenicach przy ulicy Mazowieckiej dokładnie naprzeciwko hotelu cyprus blisko granicy z miejscowością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Książenice,mazowieckie

706 840 zł1 724 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1724 m położona w miejscowości Książenice. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Książenice,mazowieckie

741 600 zł2 060 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni około 2000 m położona w miejscowości Książenice. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Książenice

Książenice,mazowieckie

700 000 zł2 172 m² 322,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2172 m Książenice | Prestiżowa lokalizacja | mpzp Cisza, zieleń i komfort życia blisko miasta Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 2172 m, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mazowiecka

Książenice,mazowieckie

1 580 000 zł4 635 m² 340,88 zł/m²

 

 

 

Książenice,mazowieckie

700 000 zł2 172 m² 322,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Książenicach 2172 m Prestiżowa lokalizacja, cisza i zieleń Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 2172 m, położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Książenice

Książenice,mazowieckie

790 000 zł2 100 m² 376,19 zł/m²

 

 

 

Książenice,mazowieckie

496 000 zł1 013 m² 489,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: książenice Zielona, piękna, spokojna okolica. Wokół zabudowa jednorodzinna. Świetnie skomunikowana. Dojazd do działki drogą asfaltową, gminną. Wymiary: 30m x 33m Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Za Torem

Książenice,śląskie

155 000 zł802 m² 193,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki niezabudowanej o powierzchni 802 m 2 położonej w pierwszej linii zabudowy w miejscowości Książenice przy ul. Za Torem. Przeznaczenie terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Książenice

Książenice,mazowieckie

379 400 zł1 897 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cenna promocyjna ograniczona czasowo Cztery działki budowlane 1425 m2 x 3szt i 1897m2 Działki 1425m2 cena 330zł m2 Działka 1897m2 cena 200zł m2 Plan zagospodarowania pozwala na postawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Książenice

Książenice,śląskie

100 000 zł1 214 m² 82,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W książenicach O symbolu M2- tereny mieszkaniowo - usługowe! Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej usytuowanej wśród niskiej zabudowy domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Książenice

Książenice,mazowieckie

700 000 zł2 172 m² 322,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Książenicach 2172 m Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 2172 m, położona w prestiżowej i bardzo cenionej lokalizacji Książenicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Książenice

Książenice,mazowieckie

845 000 zł4 388 m² 192,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mazowiecka

Książenice,mazowieckie

1 580 000 zł4 635 m² 340,88 zł/m²

 

 

 

Książenice,mazowieckie

620 000 zł3 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża Ładna i Słoneczna Działka przy Lesie o powierzchni 3100 m2. 50% zabudowy, 3 kondygnacje w tym poddasze użytkowe. Działka ma kształt prostokąta 78m x 38m. Jednak to nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Książenice

Książenice,mazowieckie

680 000 zł3 455 m² 196,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana 3455 m Książenice Cisza, przestrzeń i świetna lokalizacja w jednym! Najważniejsze informacje: -Powierzchnia: 3455 m -kształt: trapez łatwy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Książenice

Książenice,mazowieckie

690 000 zł3 450 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna w Książenicach 220 zł/m2 Do sprzedania działka budowlana inwestycyjna w Książenicach ( gm. Grodzisk Mazowiecki ) Lokalizacja: książenice gm. Grodzisk Mazowiecki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mazowiecka

Książenice,mazowieckie

1 540 000 zł4 630 m² 332,61 zł/m²

 

 

 

Książenice,mazowieckie

900 000 zł2 957 m² 304 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka z domem położona w Książenicach przy Alei Sadowej. Istnieje możliwość podziału działki na 2 mniejsze. Działka zagospodarowana, częściowo zalesiona. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Książenice

Książenice,mazowieckie

542 500 zł1 550 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana 1550 m w Książenicach- zielona oaza spokoju z doskonałym dojazdem Szukasz miejsca, gdzie zbudujesz wymarzony dom w otoczeniu zieleni, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Za Torem

Książenice,śląskie

140 000 zł800 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 800 m 2 położonej w drugiej linii zabudowy w miejscowości Książenice przy ul. Za Torem. Przeznaczenie terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Książenice

Książenice,mazowieckie

690 000 zł3 455 m² 199,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka budowlana 3455 m Książenice Cisza, przestrzeń i doskonała lokalizacja. Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3455 m, położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Książenice

Książenice,mazowieckie

349 000 zł1 518 m² 229,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane 2 x ok. 1500 m2 w Książenicach pod Grodziskiem Maz. W niedalekim sąsiedztwie Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Obowiązuje mpzp- zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Książenice

Książenice,mazowieckie

490 000 zł1 700 m² 288,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania mamy dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane, każda o powierzchni 1700 m (łącznie 3400 m ), położone w spokojnej i zielonej części Książenic. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Książenice

Książenice,mazowieckie

496 000 zł1 550 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w Książenicach , gmina Grodzisk Mazowiecki. Powierzchnia terenu to 1550 m 2. Wymiary 33 x 47 Dojazd drogą gminną. Media : skrzynka pge na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Książenice

Książenice,mazowieckie

490 000 zł1 700 m² 288,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży dwie działki (położone obok siebie), każda o powierzchni 1700m2 położone w miejscowości Książenice. Dla terenu na których położone są działki wydany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Książenice

Książenice,mazowieckie

449 000 zł1 523 m² 294,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży piękna działka budowlana w Książenicach Usytuowana blisko lasu, miłe sąsiedztwo, nasłoneczniona Powierzchnia terenu 1523m2 kształt prostokąta, płaska Doskonałe wymiary 26mx60m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Słoneczna

Książenice,śląskie

129 000 zł1 245 m² 103,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o wymiarach ok. 19m x 65m w świetnej lokalizacji. Opis: mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Książenicach przy ul. Słonecznej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij