Działka Książenice

Książenice, śląskie

  • 257 000 zł
  • 1 747 m²
  • 147,11 zł/m²

Zdjęcie

Robert Kotwicki

Skontaktuj się

Działka Książenice

Książenice, śląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

257 000 zł

1 747 m²

147,11 zł/m²

Działka Książenice

Zaktualizowane: 20 maja 2026

257 000 zł 1 747 m² 147,11 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 257 000 zł (147,11 zł/m²)
  • Forma własności: inna
  • Działka: 1 747 m²
  •   działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: Ankor Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3

Lokalizacja

Opis nieruchomości

  , 2109/50, Nad Potokiem 65,1747 m2,

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Agent

Robert Kotwicki

604 543...

604 543 228

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Robert Kotwicki

604 543...

604 543 228

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości